Операцію з порятунку собаки провели у Харкові

Подія сталася у Шевченківському районі Харкова — пес упав у каналізаційний колодязь із нечистотами на території приватного домоволодіння.
 
Про це повідомляє РЕДПОСТ із посиланням на ДСНС Харківщини.
 
На місце виклику прибули рятувальники ДСНС. За допомогою пожежної драбини та рятувальних мотузок вони оперативно дістали наляканого чотирилапого з пастки.
 
 
Тварина не постраждала. Після порятунку собаку передали господарям.
 
 
Читайте нас у FacebookTelegram та Instagram
 
 
Тэги:  події, харків
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
Материалы по теме