Покращення інфраструктури Харкова: комунальники облаштували кишеню для паркування

КП «Шляхрембуд» облаштувало паркувальну кишеню на вул. Генерала Момота біля Міської клінічної багатопрофільної лікарні №25.
 
Про це повідомляє РЕДПОСТ із посиланням на Харківську міську раду.
 
Фахівці виконали повний комплекс робіт: підготували територію, встановили бортовий камінь та уклали асфальтобетонне покриття. Площа оновленої ділянки становить 415 кв. м.
 
На підприємстві зазначили, що такі роботи спрямовані на покращення дорожньої інфраструктури міста.
 
 
Зокрема в районах розташування важливих соціальних об’єктів, щоб зробити їх більш зручними для відвідувачів.
 
 
Читайте нас у FacebookTelegram та Instagram
 
Раніше РЕДПОСТ писав, що філія «Благоустрій» КП «Шляхрембуд» продовжує осінні роботи у дворах та на вулицях Харкова.
 
Тэги:  дороги, харків
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
Материалы по теме