Як зазначили на підприємстві, за тиждень комунальники прибрали понад 10 тис. куб. м опалого листя.
Також у КП зазначили, що підприємство послідовно модернізує сферу благоустрою.
Для підвищення ефективності роботи та покращення якості прибирання технічний парк «Шляхрембуду» поповнився п’ятьма сучасними підмітально-прибиральними машинами, призначеними для очищення тротуарів і пішохідних зон.