На Харківщині введено графіки аварійних відключень

Про це поінформували енергетики Харківщини.
На Харківщині введено графіки аварійних відключень
Як повідомляє РЕДПОСТ, у Харківській області, через російські удари по енергетичній інфраструктурі, введено графіки аварійних відключень (ГАВ).
 
Читайте нас у FacebookTelegram та Instagram
 
Енергетики закликають мешканців області ощадливо споживати електроенергію. 
 
Нагадаємо, раніше РЕДПОСТ писав, що тимчасово зупинено подачу газу мешканцям селища Циркуни.
 
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
Материалы по теме