Росіяни лають війну, депресують та радіють кожному дню, який вдалося прожити (відео)

Про це свідчить перехоплення воєнної розвідки МО України.
 
Як повідомляє РЕДПОСТ, українські розвідники перехопили розмову жительки Білгородщини, у якій вона з сумом розповідає про вже звичні будні прикордонних областей країи-агресорки. 
 
“Припознилась я, короче, а их [ударних дронів] прям десятками где-то запускали. Представляешь себе?! Смотрю: летит, и куда он пролетит, и что он сделает, на что он нацелен”, — розмірковує. 
 
Думки серед населення російської провінції стають все більш депресивними через війну, яку розв’язала кремлівська влада. 
 
“День прожил и слава тебе, господи. Вот так вот теперь у нас получается. От дожили — вот до чего, молодцы”, — сумує білгородчанка. 
 
Читайте нас у FacebookTelegram та Instagram
 
Раніше РЕДПОСТ писав, що військових окупаційної армії женуть на позиції пораненими.

 

Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
Материалы по теме