Ворог вдарив по Харкову

Увечері 13 жовтня окупанти обстріляли місто.
 
Про це повідомив Харківський міський голова Ігор Терехов, передає РЕДПОСТ.
 
«Ворог вдарив по Харкову КАБами. 
 
За наявною інформацією, під ударом опинився Слобідський район. Деталі зʼясовуємо», - сказав Ігор Терехов.
 
Читайте нас у FacebookTelegram та Instagram
 
Раніше РЕДПОСТ писав, що минулої доби війська рф завдали ударів по Харкову, Ізюмському, Богодухівському та Куп’янському районах.
 
О 22:15 Ігор Терехов додав, що є інформація про влучання по території медичного закладу - попередньо, зруйновано одну з господарчих споруд. Інформація щодо постраждалих уточнюється.

Ігор Терехов також повідомив, що внаслідок ударів по місту частково знеструмлені три райони Харкова.
 
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
Материалы по теме