Як повідомляє
РЕДПОСТ, через похолодання на вулиці, багато хто намагається обігріти оселю будь-яким доступним способом.
Харківські газовики нагадують, що використовувати газові плити чи духовки для опалення категорично заборонено. Це небезпечно і може мати трагічні наслідки.
Чому це небезпечно
Під час нестачі кисню утворюється чадний газ та
-
швидко накопичується в кров.
-
викликає головний біль, нудоту, запаморочення та навіть втрату свідомості або смерть.
Комунальники закликають берегти себе та використовувати газові прилади тільки за призначенням.