22-річний чоловік наздогнав літнього перехожого, вдарив його рукою по обличчю, внаслідок чого той упав на землю та знепритомнів.
Зловмисник відтягнув потерпілого до будівлі і завдав декілька ударів ногою по голові.
Після цього він забрав у чоловіка телефон і 3 000 гривень.
У судовому засіданні харків’янин вину не визнав. Він стверджував, що, повертаючись додому, побачив незнайомця, який лежав на землі серед розкиданих речей, і нібито просто забрав телефон.
Однак ці твердження були спростовані доказами, дослідженими судом.
Зловмиснику призначено покарання у виді дев’яти років позбавлення волі з конфіскацією майна.