Побив літнього чоловіка та забрав телефон з грошима: харків'янин отримав тюремний термін

В березні 2024 року на проспекті Перемоги в Харкові зловмисник напав на 75-річного чоловіка.
 
Про це повідомляє РЕДПОСТ із посиланням на Харківську обласну прокуратуру.
 
22-річний чоловік наздогнав літнього перехожого, вдарив його рукою по обличчю, внаслідок чого той упав на землю та знепритомнів.
 
Зловмисник відтягнув потерпілого до будівлі і завдав декілька ударів ногою по голові. 
 
Після цього він забрав у чоловіка телефон і 3 000 гривень. 
 
У судовому засіданні харків’янин вину не визнав. Він стверджував, що, повертаючись додому, побачив незнайомця, який лежав на землі серед розкиданих речей, і нібито просто забрав телефон.
 
Однак ці твердження були спростовані доказами, дослідженими судом.
 
Зловмиснику призначено покарання у виді дев’яти років позбавлення волі з конфіскацією майна.
 
Читайте нас у FacebookTelegram та Instagram
 
Раніше РЕДПОСТ писав, що у Харківській області виявили угруповання наркоторговців.
 
Тэги:  події, харків
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
Материалы по теме