Харківські стрибуни на батуті триумфально виступили на чемпіонаті України

Харківські спортсмени привезли нагороди зі змагань у Одесі.
Стали переможцями та призерами чемпіонату України стрибуни на батуті: Новини Харкова
 
Як повідомляє РЕДПОСТ, з 21 по 24 вересня у Одесі пройшов чемпіонат України зі стрибків на батуті, який зібрав близько 60 спортсменів з Харкова, Одеси, Дніпра, Києва, Миколаєва та Херсона.
 
  • Чемпіоном України серед чоловіків став Давід Сандомирський, який здобув одразу дві золоті нагороди — у особистих змаганнях та у синхронних стрибках.
  • Віце-чемпіонкою у синхронних стрибках стала Ксенія Лоскот.
Читайте нас у FacebookTelegram та Instagram
 
Нагадаємо, раніше РЕДПОСТ писав, що харків'янин став найсильнішим у світі на Чемпіонаті з тайського боксу.
 
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
Материалы по теме