Ворожий обстріл залишив без світла Дергачівську громаду

Унаслідок чергового російського удару було пошкоджено високовольтну лінію електропередачі, що забезпечувала електропостачання Дергачівської громади.
 
Про це повідомив начальник Дергачівскої МВА Вячеслав Задоренко, передає РЕДПОСТ.
 
Зазначається, що станом на 16:00 громада залишається без електроенергії. Аварійні бригади АТ «Харківобленерго» оперативно розпочали роботи з обстеження та відновлення пошкодженої інфраструктури.
 
«З огляду на складність відновлювальних заходів, визначити точні терміни завершення ремонту наразі неможливо. Про подальший хід робіт та відновлення енергопостачання мешканців буде проінформовано додатково через наші офіційні ресурси або через офіційні ресурси АТ «Харківобленерго», - йдеться у повідомленні.
 
Читайте нас у FacebookTelegram та Instagram
 
Раніше РЕДПОСТ писав, що росіяни вдарили по Слатиному близько 12:50 з РСЗВ.
 
Тэги:  харків, жкг
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
Материалы по теме