Як повідомляє
РЕДПОСТ, протягом тижня бригади комунального підприємства
-
усунули понад 60 аварій на мережах зовнішнього освітлення.
-
замінили більше 30 світильників та майже 120 ламп.
-
відремонтували понад 130 світильників
-
відновили роботу понад 2 км мереж освітлення.
Нагадаємо, раніше
РЕДПОСТ писав, що харківське КП «Шляхрембуд»
готує техніку та матеріали до осінньо-зимового періоду.