Як повідомляє РЕДПОСТ мер Харкова Ігор Терехов у телеефірі розповів, що жителі міста
-
подали близько 30,6 тис. заяв на отримання компенсацій за пошкоджене житло,з яких було схвалено 17 тис.
-
отримали кошти на загальну суму близько 1,5 млрд грн.
-
оформили майже 5 тис. заяв на отримання сертифікатів за знищене житло. Це ті будинки, які неможливо відновити.
Державою схвалено понад 1,7 тис. заяв на загальну суму 3 млрд грн. Сертифікати на придбання нерухомості отримали 1359 власників зруйнованих квартир і 135 власників приватних будинків.
Очільник міста зазначив, що з початку повномасштабної війни в Харкові відновлено 1,4 тис. будинків, і ця робота продовжується.
Нагадаємо, раніше
РЕДПОСТ писав, що фахівці
обстежують постраждалий від атаки «шахедами» багатоповерховий будинок в Індустріальному районі Харкова.