За минулу добу патрульні зупинили 24 водія, які керували з ознаками сп'яніння.
«На щастя, їхню небезпечну подорож закінчили наші інспектори. На порушників складені відповідні адміністративні матеріали, які направлять до суду.
Не ризикуйте власним майбутнім та життям інших — сідайте за кермо тверезими!», - йдеться у повідомленні.