Як повідомляє РЕДПОСТ, на Харківщині
-
новий навчальний рік стартував у 576 школах.
-
вперше за парту сіли 12 тисяч дітей.
-
з початку цього навчального року запровадили безкоштовне харчування для учнів 1-11 класів у 17 громадах області.
Змішаний формат навчання запроваджено у
-
Кегичівській,
-
Наталинській,
-
Берестинській,
-
Старовірівській,
-
Сахновщинській,
-
Близнюківській,
-
Валківській,
-
Краснокутській,
-
Пісочинській громадах.
Триває будівництво 38 підземних шкіл із урахуванням всіх вимог безпеки. Подібного масштабу робіт немає в жодній іншій області України.
Планується перевести на офлайн- або змішану форму навчання додатково понад 40 тисяч школярів.
У 2025 році 14 закладів загальної середньої освіти в 11 територіальних громадах області отримують 18 шкільних автобусів, 14 з яких – спеціалізовані. На сьогодні школи вже отримали 7 автобусів, ще 11 – надійдуть до кінця року.