Про це повідомляє
РЕДПОСТ із
посиланням на КНП ХОР "Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф".
28 серпня зранку бригада ЕМД №2402 отримала екстрений виклик до жінки, 53 роки, з Лозівської громади, яка скаржилася на сильний біль за грудиною.
По прибуттю бригада діагностувала у пацієнтки гострий інфаркт міокарду з елевацією сегмента ST.
Зважаючи на віддаленість від медзакладу, де проводять стентування, було прийнято рішення ввести препарат «Металізе».
Тромболітична терапія спрацювала – стан жінки значно покращився. Пацієнтку у стабільному стані доставлено до лікарні для подальшого лікування.