Про це повідомляє
РЕДПОСТ із посиланням на Харківську міську раду.
Пам’ятні знаки встановили на честь полеглих героїв: Дениса Гуменюка, Віктора Каніщева, Ігоря Коробки та Дмитра Черняка. З перших днів повномасштабного вторгнення рф вони стали на захист Харкова та всієї України.
У заході взяли участь представники райадміністрації, родини загиблих, друзі, побратими, вчителі та мешканці району.
Указом Президента України військовослужбовці нагороджені орденами «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).