Пуски газу до житлових будинків сьогодні проводять більше 100 працівників Харківської філії «Газмережі».
Роботи відбуватимуться у всіх чотирьох громадах області. І проходитимуть поетапно.
«Просимо наших клієнтів забезпечити доступ працівникам «Газмережі» до газових приладів у своїх оселях, для безпечної подачі енергоносія в будинки», - йдеться у повідомленні.