Як повідомляє РЕДПОСТ, - держсекретар США Рубіо заявив, що USAID офіційно закривається.
Ця організація активно допомагали Україні. З початку повномасштабного вторгнення USAID виділило Україні 2,6 млрд. доларів. на гуманітарну допомогу, 5 млрд. дол. розвиток та 30 млрд дол. виділено у формі прямої бюджетної підтримки.
Нагадаємо, раніше РЕДПОСТ писав, що харківські тепловики
отримали від USAID та встановлюють блочно-модульні котельні щоб зменшити навантаження та здешевити послугу.