Участь у заході взяв міський голова Ігор Терехов разом з керівництвом області, прокуратури, Національної поліції, військовими, представниками громадських організацій та родинами воїнів.
Пам’ять полеглих присутні вшанували хвилиною мовчання. Після цього відбулася міжконфесійна панахида за загиблими захисниками України та покладання квітів до пам’ятника.
Раніше
РЕДПОСТ писав, про
звернення Харківського міського голови Ігоря Терехова з нагоди Дня пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність і територіальну цілісність держави.