Про це міський голова Ігор Терехов
повідомив сьогодні, 28 серпня, в ефірі національного телемарафону, передає
РЕДПОСТ.
Мер нагадав, що під час попередніх зим місту доводилося працювати в надзвичайних умовах.
«Ми пройшли дуже важкі зими. Пам'ятаємо безпрецедентний випадок, коли в Харкові дев’ять разів повністю перезапускали систему опалення. Жодне місто у світі не має такого досвіду. Тому наші комунальні підприємства «Харківські теплові мережі» та «Харківводоканал» приділяють пильну увагу підготовці до опалювального сезону. Для нас це дуже важливо», - наголосив Ігор Терехов.
Також мер зазначив, що міська влада працює над створенням «енергетичного острова». За його словами, це завдання номер один, адже ворог продовжує руйнувати енергетичну інфраструктуру, і місто має бути готовим до нових викликів.