Як повідомляє
РЕДПОСТ, у спеку водіям варто дотримуватися декількох важливих порад:
-
Обовʼязково візьміть в авто кілька пляшок прохолодних напоїв.
-
Завжди тримайте в автомобілі необхідний мінімум ліків, якими ви зазвичай користуєтеся. Особливо це стосується водіїв та пасажирів, які страждають серцево-судинними захворюваннями.
-
Під час зупинки, за можливості, залишайте авто в закритому від сонця місці.
-
Не перевищуйте швидкість і збільшуйте дистанцію від транспортних засобів, що рухаються попереду.
-
Якщо відчули навіть найменше погіршення самопочуття, негайно знижуйте швидкість і зупиняйтеся.
-
Навіть після недовгої зупинки необхідно провітрити салон і лише після цього починати рух.
-
Правильно обирайте час для тривалих поїздок — найкраще їх здійснювати або рано вранці, або ввечері, коли спека спаде.
Дбайте про свою безпеку. У разі потреби ви завжди можете звернутися за допомогою, зателефонувавши на лінію 102.