Як повідомляє
РЕДПОСТ, до харківського питулку для тваин завізитували діти з особливими освітніми потребами разом з батьками.
Вони побували в будиночку для котів та на майданчику для вигулу й дресирування собак, де відбулося заняття за участю юних кінологів.
Нагадаємо, що до початку повномасштабної війни центр щотижня приймав понад 100 вихованців дитячих закладів міста, проводив навчальні заняття з відповідального ставлення до тварин та ознайомчі екскурсії притулком.
Нагадаємо, раніше
РЕДПОСТ писав, що на станціях метро Харкова з 21 серпня до 5 вересня 2025 року пасажири можуть
побачити роботи учнів і викладачів мистецьких шкіл Харкова та Львова.