Як повідомляє
РЕДПОСТ, передбачається комплекс заходів для забезпечення надійного та безперебійного теплопостачання міста, тепловики прагнуть:
-
скоротити споживання газу та втрат теплової енергії,
-
модернізувати обладнання,
-
оновити зношені мережі,
-
підвищити якість послуг
-
зменшити негативний вплив на довкілля.
Основний акцент у програмі зроблено на реконструкцію котелень та теплових мереж, паонується
-
перекласти майже 3 км магістралей, що має знизити рівень аварійності та витоків теплоносія
-
реконструювати системи опалювання
-
встановити прилади обліку теплової енергії в житлових будинках.
.jpg)
Загальний обсяг інвестицій становитиме понад 400 млн грн.
У підсумку реалізація програми дозволить
-
зменшити понаднормативні втрати,
-
стабілізувати систему теплопостачання,
-
підвищити її енергоефективність та якість послуг.
Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram
Нагадаємо, раніше РЕДПОСТ писав, що на Харківщині мешканців трьох населених пунктів просять тимчасово не користуватися газом.