Як повідомляє
РЕДПОСТ продовжується обстеження будинків на наявність руйнувань продовжується. Наразі відомо, що внаслідок ворожих атак 18 серпня 2025 року, в Індустріальному районі було
-
пошкоджено щонайменше 20 будівель.
-
вибито 692 вікна у квартирах і 70 - у під’їздах, а також 221 скління балконів
-
пошкоджено чотири покрівлі.
Станом на 12:00 комунальні служби закрили близько 40% контурів і половину балконів.
Роботи з усунення наслідків обстрілів та допомога мешканцям району тривають:
-
працівники КП «Міськсвітло» уже відновили вуличне освітлення
-
фахівці КП «Харківське ремонтно-будівельне підприємство» і КП «Харківжитлобуд» закривають вибиті вікна,
-
КП «Житлокомсервіс» консультує мешканців щодо компенсацій за програмою «єВідновлення».
Нагадаємо, раніше
РЕДПОСТ писав, що 18 серпня 2025 року близько 05:00 російські окупанти
завдали масованого удару по житловому кварталу Харкова безпілотниками.