Комунальники усувають наслідки ворожих обстрілів

Роботи проводяться в Індустріальному районі міста.
 
Про це повідомляє РЕДПОСТ із посиланням на Харківську міську раду.
 
В Індустріальному районі тривають роботи з усунення наслідків ворожих обстрілів. 
 
Зокрема, бригади КП «Харківблагоустрій» і КП «Шляхрембуд» прибирають бите скло, інше сміття та впорядковують території.
 
Читайте нас у FacebookTelegram та Instagram
 
Раніше РЕДПОСТ писав, що 18 серпня близько 05:00 російські окупанти завдали масованого удару по житловому кварталу Харкова безпілотниками.
 
Тэги:  харків, жкг
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
Материалы по теме