Як повідомляє
РЕДПОСТ, мер Харкова Ігор Терехов
розповів в телеефірі національного телемарафону, що
-
близько 1,4 тис. житлових будинків, які постраждали внаслідок обстрілів, були відновлені в Харкові з початку повномасштабного вторгнення.
-
у 2025 року в місті запланували відбудувати 200 будинків, і станом на зараз роботи вже завершені у понад 140 з них.
«Ми маємо план відбудови і впевнено рухаємося за ним. Звичайно, ресурсів не вистачає, адже збитки, завдані російським агресором, величезні - близько 10 млрд євро. З таким навантаженням самостійно не впорається ні міський бюджет, ні державний. Тому ми залучаємо допомогу міжнародних партнерів і фінансових інституцій. Відбудова житла - це пріоритет для Харкова, питання повернення харків’ян до міста. І саме на цьому ми постійно акцентуємо увагу уряду та всіх партнерів, які долучаються до цієї роботи», - наголосив Ігор Терехов.