На Харківщині п’яний водій збив двох велосипедистів (фото)

ДТП сталася в селищі Рогань – постраждали 52-річний чоловік і 21-річна жінка.

На Харківщині водій у стані сп’яніння збив двох велосипедистів

14 серпня в селищі Рогань сталася дорожньо-транспортна пригода за участі автомобіля ВАЗ-2104 та двох велосипедистів.  Про це повідомляє РЕДПОСТ із посиланням на Поліцію Харківської області.

За даними слідства, 23-річний водій, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, рухався в напрямку села Докучаєвське. По зустрічній смузі в цей час їхали 52-річний чоловік і 21-річна жінка на велосипедах. Водій не впорався з керуванням і здійснив наїзд на них.

На Харківщині водій у стані сп’яніння збив двох велосипедистів

Слідчі відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 286-1 Кримінального кодексу України (порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами в стані сп’яніння). Чоловіка затримали в порядку ст. 208 КПК України та склали на нього адміністративний протокол.

На Харківщині водій у стані сп’яніння збив двох велосипедистів

Наразі вирішується питання щодо повідомлення водієві про підозру. Правоохоронці закликають учасників дорожнього руху дотримуватися правил та не сідати за кермо в нетверезому стані.

Читайте нас у FacebookTelegram та Instagram

Раніше РЕДПОСТ розповідав, що у Харкові на перехресті влаштував аварію та загинув водій Mitsubishi.

На Харківщині водій у стані сп’яніння збив двох велосипедистів

На Харківщині водій у стані сп’яніння збив двох велосипедистів

Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
Материалы по теме