Як повідмляє
РЕДПОСТ, медична бригада здійснила черговий виїзд до до одного з гуртожитків у Шевченківському районі, де проживають більше 280 внутрішньо переміщених осіб.
Переселенці мали можливість
-
отримати консультації у терапевта та педіатра,
-
зробити щеплення, електрокардіограму,
-
виміряти артеріальний тиск,
-
перевірити рівень цукру в крові та ін.
З травня відбулося вже 14 таких візитів медпрацівників до місць тимчасового проживання ВПО.
Нагадаємо, раніше
РЕДПОСТ писав, що Уряд
допоможе ВПО та жителям Харківщини.