Як повідомляє
РЕДПОСТ, працівники комунального підприємства продовжують впорядковувати території міських кладовищ, військових меморіалів, братських поховань та прилеглих до них ділянок:
-
прибирають алеї,
-
облаштовують квітники,
-
доглядають за зеленими насадженнями,
-
видаляють поросль, сухостій, чагарники тощо.
За минулий тиждень вони скосили понад 9 га трави та вивезли близько 100 куб. м сміття.
Нагадаємо, раніше
РЕДПОСТ писав, що комунальники Харкова
замінили майже 9 км зношених мереж.