Як повідомляє
РЕДПОСТ, з 6 по 11 серпня 2025 року у селі Яворів Львівської області пройшов чемпіонат України з біатлону серед юніорів та юніорок.
У складі збірної команди Харківської області
-
Кіріл Замурей,
-
Ярослав Гаркуша,
-
Нікіта Солодовник та
-
Андрій Фірцович
вибороли бронзову нагороду в естафетній гонці.
Нагадаємо, раныше
РЕДПОСТ писав, що харківські веслувальники
здобули три медалі на чемпіонаті України з академічного веслування.