Як повідомляє
РЕДПОСТ у Харкові завершили демонтування двох зруйнованих росіянами багатоповерхівок на
-
вул. Проскури, 9-в та
-
вул. Наталії Ужвій, 62.
Ще одна будівля на вул. Метробудівників, 9 перебуває на фінальній стадії робіт.
Найближчими днями почнеться демонтаж 16-поверхового будинку на вул. Наталії Ужвій, 96. До робіт буде залучено єдиний в Україні екскаватор з 40-метровою стрілою. Також фахівці готують до демонтажу ще кілька зруйнованих будинків.
Роботи проводяться за підтримки Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні.
Нагадаємо, ранше
РЕДПОСТ писав, що у Харкові
знесуть десятки пошкоджених росіянами будинків.