21.06.2026 12:39
Армія

Як повідомляє РЕДПОСТ із посиланням на Kharkiv Sport City, харківська спортсменка Софія Гречко виграла змагання з підводного плавання в ластах на дистанції 200 метрів на Всесвітніх іграх. Перемога принесла їй золоту медаль та право слухати український гімн на нагородженні, де третє місце посіла спортсменка з нейтральним статусом.
Для Софії це третя нагорода в кар'єрі. 2022-го року у Бірмінгемі вона здобула золото на 200 метрах та срібло на 400 метрах.