Як повідомляє
РЕДПОСТ, мер Харкова Ігор Терехов надав інформацію про удар окупантів. "Маємо інформацію про удар ворожим дроном типу «Молнія» по Київському району міста. Удар по АЗС. Зʼясовуємо деталі.", - пише очільник міста.
На цю хвилину відомо про постраждалу 20-річну жінку. Вона шпиталізована. Медики надають всю необхідну допомогу.
На місці влучання працюють профільні служби.
Нагадаємо, раніше
РЕДПОСТ писав, що постраждале селище Харківщини
відновлюється після ворожого обстрілу.