Харківські енергетики отримали нову техніку (фото)

Стало відомо, на яких ділянках роботи харківських фахівців ця технічна підтримка зіграє особливо важливу роль.
Отримали нову техніку від профільного міністерства енергетики: Новини Харкова
 
Як повідомляє РЕДПОСТ,   АТ "Харківобленерго" отримало чотири екскаватори JCB 3CX від Міненерго, які в основному призначені для виконання робіт у підрозділах, які обслуговують кабельні мережі.
 
 
 
Отримали нову техніку від профільного міністерства енергетики: Новини Харкова
 
На підприємстві зазначили, що поповнення автопарку є найбільш актуальним під час війни, бо з 2022 року харківські енергетики втратили понад 200 одиниць транспорту через бойові дії та окупацію,  а через постійні обстріли зростають і обсяги робіт.
 
Читайте нас у FacebookTelegram та Instagram
 
Нагадаємо, раніше РЕДПОСТ писав, що у Лозовій після обстрілу залишаються знеструмленими райони – триває відновлення електропостачання.
 
 
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
Материалы по теме