Як повідомляє
РЕДПОСТ, АТ "Харківобленерго"
отримало чотири екскаватори JCB 3CX від Міненерго, які в основному призначені для виконання робіт у підрозділах, які обслуговують кабельні мережі.
На підприємстві зазначили, що поповнення автопарку є найбільш актуальним під час війни, бо з 2022 року харківські енергетики втратили понад 200 одиниць транспорту через бойові дії та окупацію, а через постійні обстріли зростають і обсяги робіт.