Енергетики Харківщини вчергове здали донорську кров

Зростає кількість та розширяється склад донорів Харківщини.
Здали донорську кров енергетики: Новини Харкова
 
Як повідомляє РЕДПОСТ, близько 100 осіб виявили бажання взяти участь у традиційній акції "Кров рятує життя", яка вже четвертий рік поспіль проходить в АТ "Харківобленерго". Зростає не тільки кількість учасників, але і склад: працівники долучають до донорства своїх родичів та знайомих, а в організованих заходах все частіше беруть участь районні підрозділи товариства.
 
Здали донорську кров енергетики: Новини Харкова
 
Здали донорську кров енергетики: Новини Харкова
 
Здали донорську кров енергетики: Новини Харкова
 
Читайте нас у FacebookTelegram та Instagram
 
Нагадаємо, раніше РЕДПОСТ писав, що харківські правоохоронці здали донорську кров, щоб врятувати людські життя.
 
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
Материалы по теме