Як повідомляє
РЕДПОСТ, мер Харкова Ігор Терехов зазначив, що протягом останніх семи діб місто пережило п’ять обстрілів. Усі - з використанням ударних БПЛА типу «Шахед» або «Молнія».
"На жаль, маємо постраждалих: 14 осіб, серед яких - троє дітей. Наймолодшому - лише п’ять місяців. Дві жінки досі залишаються в лікарнях, одна з них - у реанімації.
Вибухи лунали в Шевченківському і Київському районах.
Загальна тривалість повітряних тривог у Харкові була на 30 годин (37%) меншою, ніж в області.
Тримаймося разом!
Наша згуртованість, витримка і взаємна підтримка, як завжди, - це найкраща відповідь ворогу.", - підсумував Ігор Терехов.
Нагадаємо, ранішще
РЕДПОСТ писав, що окупанти
випустили по Харківщині 48 авіаракет і дрони «Шахед».