Як повідомляє
РЕДПОСТ, вранці 2 серпня 2025 року у Донецькій громаді на Харківщині під час підготовчих робіт з будівництва укриття на території Андріївського ліцею №1
обвалилася стіна будівлі навчального закладу. Зруйнувалася фасадна стіна та частина плит перекриття. На місці працюють фахівці, які з'ясовують причину руйнації.
Роботи
фінансуються коштом місцевого (24 338 862 гривні) та державного (56 790 678 гривень) бюджетів, йдеться у договорі. Роботи підрядник має завершити до 31 грудня 2025 року.
Нагадаємо, раніше
РЕДПОСТ писав, що у Харкові
рятують жінку, яка на "таблетці" потрапила під гідроцикл.