Вночі поблизу с. Браїлівка виявлено двох громадян, які забороненими знаряддями лову, а саме сітками з льоси у кількості 3 шт. здійснювали лов водних біоресурсів та вловили таку рибу: карась сріблястий - 70 екз., судак – 2 екз., плітка - 1 екз. та річкові раки - 14 екз. На осіб складено протоколи за ч. 4 ст. 85 КУпАП.
На місце події викликано СОГ. Збитки завдані рибному господарству України складають 166 056 грн. Заборонені знаряддя лову та водні біоресурси вилучено. Відомості внесено до ЄРДР за ч. 1 ст. 249 КК України.
Харківський рибоохоронний патруль закликає громадян дотримуватися вимог чинного природоохоронного законодавства.
Раніше
РЕДПОСТ писав, що Харківський рибоохоронний патруль підбив
підсумки роботи за червень.