У Харкові постраждали 19 людей через атаки дронів, – ХОВА

Минулої доби російські війська обстріляли Харків і ще три населені пункти області. У місті постраждали 19 осіб, зокрема четверо дітей. Також зафіксовано пошкодження цивільної інфраструктури.
У Харкові постраждали 19 людей через атаки дронів, – ХОВА

Протягом минулої доби російські війська атакували Харків та ще три населені пункти Харківської області. Про це повідомляє РЕДПОСТ із посиланням на ХОВА.

У результаті обстрілів у Харкові постраждали 19 осіб, серед яких – 7-річний хлопчик, 9-річна дівчинка та дві дівчинки віком 13 років. У місті Ізюм внаслідок вибуху невідомого предмета поранено 38-річного чоловіка.

У Київському та Слобідському районах Харкова зафіксовано атаки семи безпілотників. Загалом по території області застосовано:

  • 1 ракету «Іскандер-М»;
  • 2 ракети Х-35;
  • 1 ракету (тип уточнюється);
  • 2 керовані авіабомби (КАБ);
  • 8 дронів типу «Герань-2»;
  • 8 дронів типу «Шахед»;
  • 7 безпілотників невстановленого типу;
  • 1 дрон-камікадзе типу FPV.

У Харкові пошкоджено багатоповерхові житлові будинки, п’ять автомобілів і автозаправну станцію. У Куп’янському районі зафіксовано пошкодження приватного будинку.

Читайте нас у FacebookTelegram та Instagram

Раніше РЕДПОСТ писав, що в ніч на 5 червня російські дрони влучили по житлових будинках у Слобідському районі Харкова. Постраждали 18 мешканців, зокрема діти віком 7, 9 і 13 років.

Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
Материалы по теме