Меню
Новини Харкова
Агресія рф
Надзвичайні події
Відео
Фoто
Історія
Lifestyle
Реклама
ЖКГ
Поиск
Главная
/
Новини Харкова
/
ЖКГ
У Харкові комунальники відремонтували 137 домофонів
За минулий тиждень фахівці КСП «Інженерні мережі» відремонтували 137 домофонів та відновили роботу 36 приладів обліку електроенергії.
Про це повідомляє
РЕДПОСТ
із
посиланням
на Харківську міську раду.
Також вони виконали низку заявок щодо відновлення послуг телебачення й інтернету.
Крім того, підприємство продовжує контролювати виконання ремонтних робіт усіма комунальними службами. Загалом за тиждень опрацьовано 5,5 тис. звернень від харків’ян.
Читайте нас у
Facebook
,
Telegram
та
Instagram
Раніше
РЕДПОСТ
писав, що Харків модернізує
систему опалення
під час війни.
Тэги:
харків
,
жкг
Твитнуть
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
Следить
Який радіаційний фон в Харкові та області на 25 лютого
Окупанти обстріляли Золочівщину дронами "Шахед" – пошкоджено ферму та приватний будинок (фото)
Материалы по теме
25.06.2026 16:20
Суспільство
На Харківщині зросли надходження від оренди та земельного податку
25.06.2026 15:40
Дороги та транспорт
На вулиці Отакара Яроша триває ремонт дорожнього покриття
25.06.2026 14:55
ЖКГ
У Харкові триває підготовка внутрішньобудинкових електромереж до зими