
Як повідомляє РЕДПОСТ, ремонтні служби КП «Харківводоканал» оптимізували як планові, так і відновлювально-аварійні роботи на об’єктах водопостачання та водовідведення. Сучасні матеріали, обладнання та спеціальні агрегати, отримані від Міжнародного Комітету Червоного Хреста, дозволяють оперативно усувати несправності на насосних станціях, трубопроводах і внутрішньобудинкових системах – як у випадку зношування, так і внаслідок наслідків ворожої агресії.
«Ми без перебільшення можемо сказати, що наші ремонтні роботи на трубопроводах вийшли на новий рівень. Використовуємо матеріали високої якості з тривалим терміном служби, що вимагає застосування сучасних технологій обробки – різання, зварювання та створення надійних з’єднань. Наші фахівці отримали сучасне зварювальне обладнання, гідравлічні та відбійні молоти, інвертори, генератори та інші комплектуючі, що значно пришвидшують та покращують процес ремонту. Організували навчання та підготовку спеціалістів для роботи з інноваційними технологіями, а також впровадили альтернативні джерела енергопостачання», – зазначив директор комплексу «Харківводопостачання» Владлен Волков.
Директор комплексу «Харківводовідведення» Ігор Вороненко також підкреслив важливість сучасних перекачувальних і водознижувальних установок, акумуляторних пристроїв та іншого спеціалізованого обладнання для роботи систем водовідведення. Завдяки цьому підприємство стабільно працює і надає харків'янам якісні, безперервні послуги.
Директор Департаменту міжнародних відносин КП «Харківводоканал» Ростислав Прохоров повідомив, що співпраця з Міжнародним Комітетом Червоного Хреста залишається плідною. «Ми підбили підсумки спільної роботи і обговорили перспективні проекти для міста. Зараз розробляється масштабна програма переходу на альтернативні методи знезараження питної води, що дозволить суттєво підвищити її якість для мешканців Харкова. Також триває реконструкція артезіанських свердловин, що забезпечить додаткові обсяги води в міському водопроводі. Всі робочі зустрічі проходять у конструктивному діалозі, спрямованому на підтримку важливих ініціатив», – проінформував він.
На завершення, Ростислав Прохоров висловив подяку надійним партнерам з МКЧХ за вагому допомогу, завдяки якій мешканці прифронтового Харкова мають гарантований доступ до якісного водопостачання та водовідведення. Підприємство продовжує реалізовувати довгострокові проекти, дивлячись у майбутнє з упевненістю та надією на подальший розвиток.