В Україні обмежать вступ чоловіків в аспірантуру, але частково дозволять виїжджати за кордон

Стало відомо про нововведення, які має намір запровадити Міносвіти.
Дозволять виїжджати за кордон певним категоріям чоловіків та обмежать вступ в аспірантуру
 
Як повідомляє РЕДПОСТ, за інформацією заступника міністра освіти і науки Михайла Винницького, з 2025 року чоловікам в аспірантуру можна буде вступити лише на бюджет. Вступити на контракт можна буде лише на заочну чи вечірню форму, однак такі студенти відстрочки від мобілізації не матимуть.
 
Читайте нас у FacebookTelegram та Instagram
 
Для вступу на мистецькі спеціальності до магістратури абітурієнтам необхідно буде скласти фахове вступне випробування з історії мистецтв, а для вступників до аспірантури з’явиться новий іспит із методології наукових досліджень.
 
З іншого боку з 2024 року українські студенти-чоловіки та викладачі можуть покидати межі країни, для якого потрібен лист МОН до Держприкордонслужби з проханням розглянути можливість перетинання кордону.

Нагадаємо, раніше РЕДПОСТ писав, що Міносвіти хоче підняти вартість навчання.

 

Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
Материалы по теме