На двох станціях метро Харкова тимчасово закриті виходи

На станціях метро Харкова тимчасово обмежено доступ до окремих виходів пішохідних переходів

метро

Про це повідомляє РЕДПОСТ, посилаючись на КП «Харківський метрополітен».

У Харкові тимчасово зачинено частину пішохідних переходів на станціях метро «Історичний музей» та «Левада» через підготовку та проведення ремонтних робіт.

  • Станція «Історичний музей»: Вихід №3 у напрямку вулиці Університетської тимчасово закрито у зв’язку з підготовкою до ремонтних робіт. Про відновлення роботи цієї ділянки повідомлять додатково.

  • Станція «Левада»: Вихід №2 у бік зупинки громадського транспорту тимчасово зачинено через проведення ремонтних робіт. Інформацію про відновлення роботи також нададуть пізніше.

Адміністрація метро приносить вибачення за тимчасові незручності та закликає пасажирів звертати увагу на оновлення.

Читайте нас у FacebookTelegram та Instagram

Раніше РЕДПОСТ писав, що ремонтні роботи у Харкові припинять рух трамваїв на Клочківській та проспекті Перемоги.

Тэги:  метро, харків
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
Материалы по теме