Ігор Терехов прокоментував заяви росіян щодо наступу на Харків

Як він оцінює гучні заяви мер Харкова розповів в ефірі національного телемарафону.
Ігор Терехов прокоментував заяви росіян щодо наступу на Харків
Як повідомляє РЕДПОСТ, мер Харкова Ігор Терехов у телеефірі зазначив, що в деяких телеграм-каналах та виступах росіян поширюється теза про те, що ворогу нібито під силу взяти Харків. 
 
Читайте нас у FacebookTelegram та Instagram
 
 
«Олександр Сирський дав щодо цього дуже чітку відповідь: ми не можемо ігнорувати попередження ворога про можливий наступ, але для російського агресора він може стати фатальним. Незважаючи на обстріли, у нас немає жодних сумнівів, що Харків завжди буде українським містом», - наголосив Ігор Терехов. 
 
Також мер зазначив, що в Харкові постійно проводяться заходи щодо посилення обороноздатності міста, зокрема, будуються серйозні фортифікаційні споруди.  
 
Крім того, Ігор Терехов прокоментував нещодавній обстріл Харкова новим типом зброї. 
 
«Раніше нас обстрілювали потужними ракетами С-300, які долітали до будь-якого району Харкова. Використовували «шахеди», які теж долітають у будь-який район та область. Тому паніки щодо використання нового типу зброї немає. Для нас важливо мати надійну систему захисту повітря, сучасне ППО. Коли буде закрите небо над містом, у нас буде зовсім інше життя», - зазначив Ігор Терехов.
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
Материалы по теме