Дзюдоїсти з Харкова вибороли перемогу на європейському чемпіонаті

Харківські дзюдоїсти продемонстрували високий рівень на Кубку Європи серед кадетів.

дзюдо

Як повідомляє РЕДПОСТ з посиланням на міськраду, у змаганнях, що відбувалися в словацькому Шаморіні, взяли участь 527 учасників з 21 країни.

Ростислав Кострикін став срібним призером у ваговій категорії до 50 кг. Він здобув 4 переможні поєдинки, але у фіналі поступився спортсмену з Казахстану.

Арсеній Агєєв також в цій ваговій категорії посів 7 місце.

дзюдо

Богдан Остапенко здобув бронзу у вазі до 66 кг. Він впевнено пройшов до півфіналу, але поступився майбутньому чемпіону. У бою за бронзу він переміг спортсмена з Ізраїлю.

Ще два харківських спортсмени, Хазар Гейдаров (-55 кг) і Григорій Черемхов (-73 кг), посіли 5 місця.

дзюдо

Збірна України взяла перше місце у медальному заліку серед 21 команд, здобувши 5 золотих, дві срібні та 6 бронзових нагород.

Читайте нас у FacebookTelegram та Instagram

Раніше РЕДПОСТ писав про переможний виступ харківських хокеїсток на чемпіонаті світу.
Тэги:  спорт, харків