Харківські велогонщики стали чемпіонами України

Харківські велогонщики стали чемпіонами та призерами Чемпіонату України
Стали чемпіонами України велогонщики Софія Ковтун та Владислав Денисенко: Новини Харкова

Як повідомляє РЕДПОСТ, з 1 по 5 лютого 2024 року у Львові відбулися чемпіонати України з велоспорту на треку в двох багатоденних гонках - темп та гітовий спринт серед чоловіків, жінок, юнаків та дівчат.

Читайте нас у FacebookTelegram та Instagram

Участь в змаганнях взяли 152 спортсмени з 11 регіонів країни, а за їх підсумками харків’яни вибороли нагороди в гітовому спринті.

Серед жінок перемогу одержала Софія Ковтун, а серед чоловіків – Владислав Денисенко. Також в змаганнях серед чоловіків третє місце посів Валентин Варгаракін.

В багатоденній гонці темп харківські велосипедисти залишилися без нагород, але були близькі до подіуму. Марина Романенко посіла четверте місце серед жінок, а Кіра Дубініна – четверте серед дівчат.

Нагадаємо, раніше РЕДПОСТ писав, що збірна України з артистичного плавання, основу якої складають харківські спортсменки, виграла «срібло» чемпіонату світу.