
Про наслідки прильотів розповів начальник Слідчого управління ГУ Нацполіції у Харківській області Сергій Болвінов, передає РЕДПОСТ.
Ще один ракетний удар стався неподалік Благовіщенського собору, коли ворог вразив два будинки, призводячи до руйнувань дахів та розбиття вікон.
Серед постраждалих - 4-річна дитина та восьмеро дорослих. За попередніми даними, одна людина перебуває у важкому стані.
«Наші вибухотехніки, працюючи цілодобово, активно збирають уламки та проводять аналіз. За висновками експертів, ворог, ймовірно, використовував ракетний комплекс С-300», – повідомив Болвінов.
Відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 438 (порушення законів та звичаїв війни) Кримінального кодексу України, зазначили у пресслужбі Поліції Харківської області.
Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram
23 січня близько десятої години вечора Харків втретє за добу став об'єктом ракетних ударів з боку ворога, що призвело до серйозних руйнацій у центральній частині міста.