Про це повідомляє
РЕДПОСТ із посиланням на Харківський рибоохоронний патруль.
2 листопада о 13 годині було виявлено громадянина, який здійснював вивезення з водойми незаконно добуті водні біоресурси, а саме: судак - 28 екз. Загальна вага незаконно добутих водних біоресурсів склала 25,4 кг.
На особу складено протокол за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Збитки, завдані рибному господарству України, складають 100 438 грн. Незаконно добуті водні біоресурси вилучено. За даним фактом відомості внесені до ЄРДР.
Управління Державного агентства меліорації та рибного господарства у Харківській області закликає громадян дотримуватися вимог чинного природоохоронного законодавства.
Раніше
РЕДПОСТ писав, що
заборона на вилов риби у зимувальних ямах встановлена з 1 листопада 2023 року та до початку весняно-літнього нерестового періоду у 2024 році.