19.02.2026 14:52
Суспільство

Як повідомляє РЕДПОСТ, із посиланням на СКП «Харківзеленбуд», працівники підприємства займаються впорядкуванням території Новобаварського району. Вони проводять санітарну обрізку дерев, прибирають у парках та скверах.
.jpg)
.jpg)
