21.06.2026 12:39
Армія
.jpg)
Як повідомляє РЕДПОСТ, із посиланням на Міськраду, учениця харківської загальноосвітньої школи №160 Немишлянського району Маргарита Лайс здобула «срібло» на Чемпіонаті України з легкоатлетичного двоборства, що проходив у Києві.

Нагадаємо, раніше РЕДПОСТ писав, що харків'янка виборола медаль в турнірі з парабіатлону в США.